Zaloguj się w naszym ekstranecie

Odkurzanie

Czyste i bezpieczne środowisko pracy jest niezbędne do uzyskiwania wysokiej jakości produkcji.

Przejezdny sprzęt do odkurzania i stacjonarne systemy wysokiego podciśnienia firmy Nederman pozwalają na utrzymywanie obiektów, maszyn i miejsc pracy w czystości oraz zbieranie pyłu i cząstek stałych.

Zastosowania w wymagających warunkach eksploatacji

Wysokowydajnych odkurzaczy i przemysłowych systemów podciśnienia firmy Nederman można używać do sprzatania oraz transportowania zarówno mokrych, jak i suchych materiałów, takich jak substancje chemiczne, pył, wióry drewniane, wióry i opiłki metalowe oraz różnego rodzaju ciecze. Firma Nederman oferuje wytrzymałe i skuteczne rozwiązania podciśnieniowe przeznaczone do wymagających zastosowań w przemyśle ciężkim. W połączeniu z wysokowydajnymi cyklonami i separatorami wstępnymi tworzą one skuteczne systemy do odkurzania.

Ciecze

Zbieranie i transportowanie na dużych odległościach w pionie i w poziomie takich cieczy jak olej, substancje chemiczne i woda, cieczy niebezpiecznych i łatwopalnych oraz innych materiałów mokrych

Eksploruj

Materiał suchy

Zbieranie i transportowanie materiału ściernego i sypkiego, takiego jak wióry drewniane, opiłki metalowe i potencjalnie wybuchowe pyły

Eksploruj

Materiały mokre i suche

Produkty do zbierania i transportowania różnych niepalnych cieczy, takich jak oleje, substancje chemiczne, szlam, chłodziwo i woda, jak również wióry metalowe, piasek i inne granulaty

Eksploruj

Opróżnianie zbiorników

Podczas opróżniania i czyszczenia zbiorników okrętowych znajdujących się na pokładach zbiornikowców i transportowców pompy główne nie pozwalają na zbieranie pozostałości. Zbiorniki trzeba czyścić ręcznie, co jest czasochłonnym i często niebezpiecznym zadaniem.

Eksploruj

Przygotowywanie powierzchni

Jednym z największych wyzwań związanych z przygotowaniem powierzchni za pomocą urządzenia do śrutowania jest zapobieganie zanieczyszczaniu środowiska pracy śrutem. Stosowanie urządzeń do śrutowania bezpyłowego firmy Nederman eliminuje konieczność umieszczania obrabianych części na czas śrutowania w zamkniętej przestrzeni, co przyczynia się do obniżenia kosztów operacyjnych.

Eksploruj

Obróbka kompozytów

W procesach obróbki kompozytów uwalniane są włókna i pył, które mogą powodować podrażnienia skóry czy problemy z układem oddechowym. Najskuteczniejszym sposobem minimalizowania tych zagrożeń jest usuwanie ich u źródła. Firma Nederman ma bogate doświadczenie w projektowaniu i dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla przemysłu obróbki kompozytów na całym świecie.

Obróbka skrawaniem metali

Podczas obróbki maszynowej powstają wióry metalowe, które mogą wpływać niekorzystnie na przebieg procesów. Nasze eko-efektywne rozwiązania utrzymują stanowiska wolne od złomu, filtry mgły olejowej oczyszczają powietrze z niebezpiecznego oleju. Systemy zarządzania wiórami, separacji oleju, recyklingu chłodziwa zapewniają oszczędności, lepsze wykorzystanie zasobów oraz zmniejszają negatywny wpływ na środowisko.

Odciąg spalin w jednostkach szybkiego reagowania

Firma Nederman oferuje kompleksowe rozwiązania zgodne z najnowszymi normami i wykorzystujące najbardziej zaawansowane technologie odciągu spalin samochodowych. Ponad 60-letnie doświadczenie i znacznie powyżej 100 000 instalacji w jednostkach szybkiego reagowania czynią nas absolutnym liderem w tej dziedzinie.

Przemysł drzewny

Obróbka drewna przez cięcie piłą, struganie wzdłużne, szlifowanie i wykonywanie innych czynności wiąże się z wytwarzaniem bardzo dużych ilości trocin i pyłu ze szlifowania. W celu umożliwienia bezpiecznego i wydajnego transportowania i magazynowania dużych ilości odpadów drzewnych firma Nederman opracowała szeroki zakres produktów i systemów złożonych z filtrów, rurociągów, kanałów, wentylatorów, przenośników, silosów i zautomatyzowanych układów sterowania.

Rozwiązania odciągu pyłów i oparów dla odlewni

Rozwiązania odciągu pyłu i oparów w odlewniach gwarantujące bezpieczną, czystą i wydajną produkcję w przemyśle odlewniczym

Spawanie i cięcie

Odciąg pyłów i dymów spawalniczych oraz pochodzących z cięcia termicznego gwarantujący pewne, bezpieczne i wydajne spawanie i cięcie w przemyśle. Chroni to zarówno spawacza, jak i innych pracowników.

Warsztaty samochodowe

Firma Nederman oferuje szeroki zakres produktów i systemów przeznaczonych do wszelkiego rodzaju pojazdów i warsztatów samochodowych.