Zaloguj się w naszym ekstranecie

O firmie Nederman

Grupa Nederman jest producentem i dostawcą oraz światowym liderem w dziedzinie produktów i rozwiązań z sektora technologii przyjaznych dla środowiska.

Jako światowy lider w dziedzinie przemysłowej filtracji powietrza i zarządzania zasobami jesteśmy zaangażowani w zapewnianie zrównoważonej i wydajnej produkcji przemysłowej.

Misja i wizja

Eko-efektywność

Wszystkie nasze rozwiązania łączą w sobie troskę o środowisko naturalne i o zdrowie pracowników oraz przyczyniają się do poprawy wydajności pracy i opłacalności produkcji, co czyni nasze produkty zarówno efektywnymi ekologicznie, jak i opłacalnymi. W naszym ujęciu łączymy te dwa pojęcia pod wspólną nazwą: eko-efektywność.

Historia firmy Nederman jest długa.

Firma została założona w 1944 roku w Szwecji przez Philipa Nedermana. Stała się pionierem w dziedzinie rozwiązań dla kontroli zanieczyszczenia powietrza w zakładach produkcyjnych, ochrony zdrowia pracowników oraz poprawy warunków panujących w miejscach pracy. W 2010 roku firma Nederman przejęła Dantherm Filtration, dzieki temu stała się światowym liderem w dziedzinie przemysłowej filtracji powietrza, dostarczającym rozwiązania dla kontroli zanieczyszczeń powietrza zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz zakładów produkcyjnych. Firma oferuje również najwyższej klasy rozwiązania zarządzania zasobami, tzn. recyklingu, utylizacji odpadów, zasilania itp.

Firma Nederman oferuje kompleksowe rozwiązania.

Badania wstępne Planowanie Projektowanie systemów
Instalacja Uruchamianie  Szkolenia Utrzymanie

Oferta firmy Nederman obejmuje wszystkie etapy: od produkcji, przez instalację, po uruchomienie i serwisowanie. 

Globalna obecność

Firma Nederman ma spółki zależne w 30 krajach oraz przedstawicieli handlowych i dystrybutorów w ponad 30 krajach.

Montaż i logistyka
Spółki zajmujące się sprzedażą produktów firmy Nederman
Dystrybutorzy produktów firmy Nederman

 

 

Globalna obecność